Norveççe Çeviri İzmir

Kuzey Cermen dil ailesine mensup Norveççe (İskandinavca olarak da anılır) Norveç’in resmi dilidir. 16. ve 19. yüzyıl arasında Norveçte Danca konuşulurken 19. yüzyıldan sonra milliyetçilik hareketlerine bağlı olarak Norveççe ortaya çıkmıştır. Gramer yapısı ve kalıpları itibariyle Danca ve İsveççeyle neredeyse aynıdır. Bu sebeple Danca konuşan biri Norveççeyi veya İsveççeyi rahatlıkla anlayabilir.

Yeminli Çeviri İzmir

Yeni oluşan, az konuşulan ve benzer dilleri bilenler tarafından konuşulabilen bir dil olması itibariyle Norveççe iş hayatında hem zor ulaşılabilen hem de ulaşıldığında kurumsal kimliği zedeleyebilecek bir dil haline getirir. Yeni Norveççe ve Muhafazakar Norveççe olarak iki grupta incelenebilecek olan Norveççe hem tercümanların hem de çeviri ekiplerinin kafasını karıştırabilir. Yapılacak olan çevirinin türüne göre Norveççe bilen tercüman ya çeviri türüne uygun Norveççe kullanmalıdır ya da o türe hakim bir çevirmen tarafından çeviri yapılmalıdır. Bu yüzden Norveççede tercüman seçimi çok önemlidir. Arkantos Çeviri Hizmetleri bünyesinde bulunan tercümanlar; alanında uzmanlaşmış, eğitimli, tecrübeli personellerdir. Geniş tercüman kadrosuyla Arkantos Çeviri Hizmetleri her dilin özgün yapısına, diyalektlerine, lehçelerine ve ağızlarına uygun çeviriyi kolaylıkla yapabilecek profesyonel çevirmenleri hizmetinize sunar. Globalleşen dünyada artık çevirilerin eksik, yanlış ya da amatör şekilde yapılmasına yer yoktur. Arkantos Çeviri Hizmetleri geniş vizyonu, her dilin özel yapısına hakim profesyonel tercümanları ve engin bilgi birikimiyle tercümeyle ilgili sorunlarınızı kökünden çözecektir.

Tercüme İzmir

Belge gerektiren bireysel işlerinizde, gezilerinizde ve diğer bir çok alanda Arkantos Çeviri Hizmetleri size noter yeminli ya da yeminsiz çeviri hizmeti sunmaktadır. İş hayatı dışında da çeviri gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gerek özel hayatınızda gerek iş hayatınızda Arkantos Çeviri Hizmetleri profesyonel tercüman kadrosuyla çevirilerinizi kurumsal bir gizlilik ve özenle yapar.

Günümüzde internet şüphesiz temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Bir şirketin mutlaka bir web sayfasına ihtiyacı vardır. Şirketler web siteleri olmadan dünyayı kucaklayabilecek bir konuma asla gelemezler. Tek dil içeren bir web sitesi sadece kendi ülkesindeki insanlara hitap eder. Bu bir şirket için tüm rakipleri arabayla gezerken topal kalmak gibidir. Arkantos Çeviri Hizmetleri her konuda olduğu gibi web sayfası çevirilerinizde de alanında uzman tercüman kadrosuyla web çevirilerinizi, kurumsal kimliğinizi koruyup yücelterek yapar.

Küreselleşen dünyada şirketlerin de kendilerine iyi bir yer bulabilmesi ve git gide daha da kapitalleşen dünyanın hızına yetişebilmeleri güçlü ortaklıklarla, doğru ve iyi iletişimle dolayısıyla doğru tercümeyle mümkündür. Kesin olan şey globalleşen dünyada dilin çok büyük bir öneminin olduğudur. Arkantos Çeviri Hizmetleri alanında uzman tercüman kadrosuyla Norveççeden Türkçeye ya da Türkçeden Norveççeye çevirilerinizi web, hukuk, eğitim, politika, tıp, edebiyat, spor, sanat ve akla gelebilecek diğer bütün alanlarda noter yeminli veya arzuya göre onaysız şekilde kurumsal kimliğinizi özenle koruyarak yapar.

Çeviri Dilleri

Çeviri Türleri

Çevirilecek Bir Dökümanınız Mı Var?

Şimdi Bilgi Alın!