Kampanyalarımızı İnceleyin

Paraya Fransız Kalmayın!

Sizler için oluşturduğumuz kampanyalarımızda, çeviriye en çok ihtiyaç duyan kişi veya kurumlara yönelik indirim fırsatları yarattık. Diğer ülkeler ve bu ülkelerin firmaları ile sürekli irtibat halinde olan yatırımcılara ve kurumsal şirketlere yönelik oluşturduğumuz Kurumsal Çeviri Kampanyası ile dünyadaki ilişkilerinizi ileri taşımanıza büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca akademisyen ve öğrenimine devam eden yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik Akademik Çeviri Kampanyası ile çalışmalarınızı istediğiniz dillere çevirip yerelleştirebilmekteyiz.

Tüm bu imkanları size sunan firmamız, düşük bütçe ile yüksek performans alabileceğiniz teklifler ile sizlere hizmet etmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Ülkemizdeki şirketlere ve yatırımcılara sunduğumuz avantajları Kurumsal Kampanya kapsamında bir araya getirdik. Kurumsal şirketlere yönelik oluşturduğumuz tercüme kampanyalarımızdan faydalanmak için vakit kaybetmeyin. Size özel tekliflerimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ülkemizde büyük öneme sahip olan akademisyenlerimize veya yüksek lisans ve doktora öğrencilerimize hizmette sınır tanımıyoruz. Eğer siz de Akademik Kampanya ‘nın size sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz!

Çevirilecek Bir Dökümanınız Mı Var?

Bize Ulaşın!